+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

\"Żywe kamienie\"

17.12.2010

 

Dnia 16 grudnia 2010 r. w Teatrze Maska w Rzeszowie odbyła się konferencja papiesko-historyczna pt. ”Polacy na zesłaniu”.

Spośród wielu szkół uczestniczyła w niej również delegacja naszej szkoły: Agnieszka Wojnarowicz 3o oraz Justyna Szot 2e2 pod opieką s. Joanny Krupy.

Przewodnicząca SK Caritas Agnieszka Wojnarowicz podzieliła się doświadczeniem i sposobem realizacji programu “Żywe kamienie”.

Nasza szkoła została wyróżniona za promowanie nauki i idei Jana Pawła II poprzez działalność charytatywną.

Galeria: Żywe kamienie

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności