Życzenia Wielkanocne od ZS nr 4 w Jaśle
02.04.2010
Idą Święta... Już są...
Wielu radosnych i niepowtarzalnych chwil na Święta Wielkanocne,
serdecznych spotkań rodzinnych przy świątecznym, suto zastawionym stole,
przyjaznych rozmów, miłych gestów
i wszelkiej pomyślności życzy
wszystkim Pracownikom, Uczniom i Rodzicom
Dyrekcja i Samorząd Szkolny Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle.
Dozobaczenia po przerwie świąteczniej.