+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Życzenia świąteczno-noworoczne od...

05.01.2011

Przed świętami Bożego Narodzenia otrzymaliśmy kartkę świąteczną wraz z życzeniami od przyjaciół z Niemiec ze szkoły Albertus - Magnus - Gymnasiums z Saarland. Kartka została nadesłana na ręce dyrektora Roberta Niemca z osobistymi życzeniami dla niego i jego rodziny oraz społeczności naszej szkoły.

W ten sposób rozpoczęliśmy współpracę, polegającą na wymianie elektronicznej (eTwinning (ang. twin − bliźniak) − część unijnego programu pod patronatem Komisji Europejskiej, mającym za zadanie pomoc w realizacji projektów szkolnych przy pomocy technologii informacyjno-komunikacyjnych.Wiele szkół europejskich, także z Polski bierze udział w projekcie łączenia szkół z innych krajów w jedną wielką \"rodzinę\") z naszymi \"bliźniakami\" - kolegami z Niemiec.

Dzięki uprzejmości pani mgr Moniki Leśniak, możemy przedstawić przetłumaczony tekst z życzeniami:

\"Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego dobrego w Nowym 2011 roku życzy w imieniu całej społeczności szkolnej Albertus - Magnus - Gimnazjum dyrektor szkoły Hans -Georg Ochs\".

Obejrzyj kartkę świąteczną w galerii.

Ten News związany jest z filmikiem (dziennik TVEkonomik II wydanie) od 2:20 min/s.

Ten News związany jest z innym - zobacz>>

Galeria: Albertus 2011

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności