ZBIÓRKA PLASTIKOWYCH NAKRĘTEK
25.06.2019
Szkolne Koło Caritas serdecznie dziękuje wszystkim, którzy włączyli się w całoroczną akcję zbierania plastikowych nakrętek. W ten sposób pomogliśmy uczennicy naszej Szkoły. W sposób szczególny pragniemy podkreślić zaangażowanie kilku drużyn, które na swoim koncie zgromadziły największą ilość nakrętek. Są nimi : Klasa 3h, klasa 3 rt, klasa 4rt, Drużyna Nauczycieli wraz z Sekretariatem Szkoły, klasa 1 g, klasa 1 h, klasa 2 f, klasa 1i oraz klasa 1 f. Specjalne podziękowania kierujemy do Anonimowych Zbieraczy Nakrętek. Zachęcamy do udziału w tej szlachetnej inicjatywie w następnym roku szkolnym. Życzymy udanych wakacji!. SKC Ekonomik.