Zaproszenie do udziału w projekcie..
29.10.2019
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania rozpoczyna realizację projektu „Uczelnia otwarta dla nastolatków” . Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój: Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, działanie 3.1. Kompetencje w szkolnictwie wyższym.
Jesteś zinteresowany czytaj dalej...
Zapisy w sali C3