Zaproszenie do GRY StudentLife@AGH
27.03.2022
Chcielibyśmy Was namówić do udziału w ogólnopolskiej GRZE StudentLife@AGH, opracowanej przez zespół studentów i pracowników Wydziału Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej AGH w Krakowie.
Gra skierowana jest specjalnie do uczniów szkół średnich, niezależnie od profilu kształcenia!
Uczestnikiem gry może być klasa lub inna grupa uczniów czy koło zainteresowań, działające w obrębie danej szkoły.
Zapraszamy humanistów oraz umysły ścisłe, zapraszamy marzycieli, jak i tych „mocno stąpających po ziemi”.
Gra jest dla Wszystkich.
Gra przewiduje rywalizację pomiędzy zgłoszonymi klasami/grupami uczniów, poprzez wykonywanie nieszablonowych zadań. Aby je wykonać potrzebna będzie wiedza, którą przekażemy przez różne formy kształcenia.
Liczymy przede wszystkim na kreatywność, pomysłowość, poczucie humoru, i co w grze najważniejsze integrację i pracę zespołową.
Szczegóły opisane są w załącznikach oraz na stronie www wydarzenia http://studentlife.agh.edu.pl/