Zakończenie roku szkolnego 2017/2018
26.06.2018
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbyło się w Ekonomiku w dniu 22 czerwca 2018 roku.
O godzinie 8:00 została odprawiona Msza Św. w Kościele św. Stanisława, a następnie przejście do auli szkolnej.
Dyrektor Szkoły Pan Robert Niemiec gratulował najlepszym uczniom osiągniętych przez nich sukcesów: bardzo dobrych wyników w nauce, wzorowej frekwencji i zachowania oraz udziału i zajęciu zaszczytnych miejsc w olimpiadach, turniejach i konkursach, wręczał im świadectwa z paskiem oraz nagrody książkowe.
Również Zarząd Stowarzyszenia Oświatowo-Edukacyjnego Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle przyznał nagrody dla najlepszych uczniów:
w dziedzinie przedmiotów zawodowych nagrodę otrzymała Joanna Brożyna (2G), natomiast w dziedzinie przedmiotów ogólnokształcących przyrodniczych nagrodę otrzymała Julia Podraza (1i).
Wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz cenne nagrody rzeczowe, które wręczył Pan dr Dominik Wróbel prezes Stowarzyszenia i jednocześnie prorektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie - Szkoły partnerskiej Ekonomika.
Po części oficjalnej miała miejsce część artystyczna, którą pod opieką mgra Dariusza Szota przygotowali:
Joanna Brożyna (2G),
Bartłomiej Dunaj (1H),
Izabela Rewiś, Paweł Putlak, Joanna Staniszewska (2 RT).
Dzisiejszą uroczystość prowadzili: Natalia Rokitowska (3RT) i Patryk Machowski (3H).
Następnie uczniowie spotkali się z wychowawcami w klasach, odbierali świadectwa promocyjne do następnej klasy, dziękowali swoim nauczycielom za trud włożony w nauczanie oraz wychowanie i rozpoczęły się długo oczekiwane przez wszystkich wakacje.
Życzymy wszystkim uczniom Ekonomika bezpiecznego i radosnego odpoczynku, miłego spędzania wolnego czasu w gronie kolegów, przyjaciół, rodziny, aby znów pierwszego września z dużym zapasem sił przystąpić do solidnej pracy w nowym roku szkolnym.