+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Zakończenie roku szkolnego 2009/2010

23.06.2010

Po 10 miesiącach wytężonej pracy nadszedł wreszcie czas oczekiwany przez wszystkich uczniów – ostatni dzień roku szkolnego.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2009/2010 miało miejsce 25 czerwca 2010 roku.

Najpierw, o godzinie 8:00 odbyła się Msza Święta w Kościele św. Stanisława.

Następnie przejście do auli szkolnej, gdzie Pan dyrektor Robert Niemiec gratulował najlepszym uczniom szkoły osiągniętych przez nich sukcesów: bardzo dobrych wyników w nauce, wzorowej frekwencji i zachowania oraz udziału i zajęciu zaszczytnych miejsc w olimpiadach, turniejach, konkursach na szczeblu szkolnym, okręgowym, centralnym. Następnie spotkanie z wychowawcą w klasie, odebranie świadectwa, podziękowanie swoim nauczycielom za trud włożony w nauczanie oraz wychowanie i już można cieszyć się upragnionymi wakacjami.

Życzymy wszystkim uczniom Ekonomika bezpiecznego i radosnego odpoczynku, miłego spędzania wolnego czasu w gronie kolegów, przyjaciół, rodziny, aby znów pierwszego września z dużym zapasem sił mogli przystąpić do solidnej pracy w nowym roku szkolnym.

← Wróć do aktualności