ŻAKINADA 2013
18.06.2013
Święto Żaków odbyło się w tym roku 14 czerwca. Uczniowie naszej Szkoły również wzięli w nim udział. Po przygotowaniach przeszli na dziedziniec I LO skąd wszyscy wyruszyli w barwnym korowodzie do Ogrodu Jordanowskiego. Tam odbyło się wręczenie królowej i królowi Żakinady kluczy do miasta z rąk Wicestarosty Jasielskiego i Burmistrza Miasta Jasła, a następnie obejrzeliśmy prezentacje artystyczne – kabarety, piosenki i tańce – przygotowane przez uczniów jasielskich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z powiatu jasielskiego. Na zakończenie zagrał zespół HORNBLEND.
Naszą szkołę reprezentowali:
Urszula Janiga, Arkadiusz Dybaś, Szymon Grzesiak, Damian Wrona, Kamil Kozłowski, Łukasz Grzywacz, Karolina Kmiotek, Aleksandra Horbów, Sandra Michnal, Agnieszka Nowak, Klaudia Sanicka, Aleksandra Augustyn, Karolina Augustyn, Wioletta Cetnar, Sylwia Setlak, Weronika Wolak, Żaneta Jobda, Sandra Wojdyła.
Wszystkim, którzy wzięli udział w kolorowym korowodzie i prezentacji artystycznej naszej Szkoły serdecznie dziękujemy!
Opiekę nad młodzieżą pełniły opiekunki Samorządu Uczniowskiego: mgr Magdalena Piekarz i mgr Monika Jurkowska-Nocek.