+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Żakinada 2011

20.06.2011

 

Święto Żaków odbyło się w tym roku 17. czerwca. Nasza Szkoła również wzięła w nim udział. Po przygotowaniach w auli Szkoły nasi uczniowie przeszli na dziedziniec I LO skąd wszyscy wyruszyli na jasielski rynek. Tam odbyło się wręczenie królowej i królowi Żakinady kluczy do miasta oraz konkurs na najlepszy strój, a następnie występy artystyczne poszczególnych szkół. Nas reprezentowali:   

  • Emanuela Frużyńska, Natalia Leśniak, Aneta Śmietana, Izabela Lepucka, Wioletta Krygowska - klasa 1m;
  • Aleksandra Wojnarowicz, Tomasz Kowalczyk, Karol Fałat - klasa 2o;
  • Justyna Banach, Dominika Stój - klasa 2h;
  • Adrian Skała - klasa 3f2;
  • Kamil Bazan - klasa 1f2;

Nasza grupa zajęła 5. miejsce w konkursie na najlepszy strój – zaprezentowała „Zaślubiny Adamsów”. Adrian Skała wraz z kolegą w przebraniu lekarza oferował darmowe badania, co wzbudzało duże zainteresowanie zwłaszcza u płci pięknej. Tomasz Kowalczyk i Karol Fałat przedstawili skecz pt. „ Lekcja języka polskiego”, a w drugiej części pokazu Aleksandra Wojnarowicz, Justyna Banach i Dominika Stój zaprezentowały układ taneczny. Oba występy bardzo się podobały.

Nasi uczniowie otrzymali dyplom i nagrody. Serdecznie gratulujemy!!!

Szczególne podziękowania dla mgr. Daniela Żuchowicza za przygotowanie transparentu.

Opiekę nad przygotowaniem młodzieży do udziału w Żakinadzie i w czasie jej trwania sprawowały: mgr Monika Jurkowska-Nocek i mgr Dorota Warchoł.

Galeria: Żakinada 2011

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności