+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Żakinada

28.06.2012

 

Święto Żaków odbyło się w tym roku 22 czerwca. Pomimo ponurej i deszczowej pogody, uczniowie naszej Szkoły przebrani w kolorowe stroje wyruszyli z dziedzińca I LO w kierunku jasielskiego Rynku, by z rąk burmistrza miasta i starosty jasielskiego odebrać klucze do bram miasta. Tam też odbył się konkurs na najlepszy strój oraz przegląd prezentacji artystycznych poszczególnych szkół.

Nas reprezentowali:

  • Krzysztof Pawlak, Arkadiusz Zbylut, Tomasz Goleń, Mateusz Furmanek, Mateusz Skok i Maciej Kędzior - przedstawili skecz pt. „Siedem cudów  świata”.
  • Natomiast Justyna Banach wraz z kolegą Tomaszem zaprezentowali dwa układy taneczne.

Nasze prezentacje wszystkim bardzo się podobały, nagrodzone zostały brawami.

Wszystkim, którzy wzięli udział w kolorowym korowodzie i prezentacji artystycznej naszej Szkoły serdecznie dziękujemy!

Szczególne podziękowania za opiekę w czasie trwania Żakinady kierujemy do mgr Elżbiety Kalisz-Niemiec.

Opiekę nad młodzieżą pełniła opiekunka Samorządu Uczniowskiego mgr Monika Jurkowska-Nocek.

Galeria: Żakinada 2012

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności