„Z poprawna polszczyzną na co dzień”
19.11.2019
Dnia 28 października 2019 roku w naszej szkole odbyły się eliminacje szkolne XVII OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU Polonistycznego „Z poprawna polszczyzną na co dzien”.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas: 4f,2i,1gf,1gi
Koordynator konkursu: mgr Bożena Gogosz