„Z ortografią na co dzień”
19.11.2019
Dnia 29 października 2019 roku w naszej szkole odbyły się eliminacje szkolne XVI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU Polonistycznego „Z ortografią na co dzień”.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas: 3f,2i,1gf,1gi
Koordynator konkursu: mgr Bożena Gogosz