XXIII OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ
29.11.2012
W dniu 29 listopada odbył się etap szkolny 23 edycji Olimpiady Teologii Katolickiej pod hasłem “Święci Apostołowie Piotr i Paweł – urząd i charyzmaty w Kościele”.
W I etapie Olimpiady brało udział 17 osób:
- Bartłomiej Tyczka, Anna Zbylut, Joanna Bara (1f2),
- Kamil Bonar, Szymon Grzesiak, Bylinowski Sławomir, Żaneta Jobda (2i),
- Magdalena Dąborowska (2am),
- Paulina Sanicka, Monika Twardosz, Aleksandra Szot, Małgorzata Kwiatkowska (2m),
- Kamila Syzdek, Mariola Szerląg, Sandra Pisz (2ht),
- Setlak Sylwia, Karolina Augustyn (2f1).
Opiekunem Olimpiady jest S. Diana Jonczyk.