+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

XXII Olimpiada Teologii Katolickiej

15.03.2012

 

W dniu 15 marca 2012 r. odbył się w budynku Instytutu Teologicznego Jana Pawła II w Rzeszowie etap diecezjalny 22 edycji Olimpiady Teologii Katolickiej pod hasłem “Kościół naszym domem”. Hasło to jest jednocześnie hasłem przeżywanego w Kościele roku duszpasterskiego. Zakres wiedzy obejmował zagadnienia związane z eklezjologią, która jest jedną z dziedzin teologii katolickiej, a także zagadnienia z historii Kościoła oraz ekumenizmu.

W  II etapie Olimpiady naszą Szkołę reprezentowała Monika Koś z klasy 1ht.

Opiekunem Olimpiady jest s. Diana Jonczyk.

Galeria: Olimpiada teologiczna 2012

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności