XXII Olimpiada Teologii Katolickiej
15.03.2012
W dniu 15 marca 2012 r. odbył się w budynku Instytutu Teologicznego Jana Pawła II w Rzeszowie etap diecezjalny 22 edycji Olimpiady Teologii Katolickiej pod hasłem “Kościół naszym domem”. Hasło to jest jednocześnie hasłem przeżywanego w Kościele roku duszpasterskiego. Zakres wiedzy obejmował zagadnienia związane z eklezjologią, która jest jedną z dziedzin teologii katolickiej, a także zagadnienia z historii Kościoła oraz ekumenizmu.
W II etapie Olimpiady naszą Szkołę reprezentowała Monika Koś z klasy 1ht.
Opiekunem Olimpiady jest s. Diana Jonczyk.