XIV Finał Noworocznego Daru
11.02.2011
W dniu 11 lutego 2011 r. w Jasielskim Domu Kultury odbył się finał XIV edycji akcji charytatywnej „Noworoczny Dar”. Podziękowanie za zaangażowanie w akcję z rąk Pani dyrektor Jasielskiego Domu Kultury odebrał dyrektor Ekonomika mgr Robert Niemiec. W finale wzięli udział przedstawiciele Samorządu Szkolnego i Koła Teatralnego wraz z opiekunami.