XIII Bieg na Górę Cergową
03.10.2011
W niedzielę 2 października 2011 roku w Dukli odbył się XIII Bieg Górski z Dukli na Górę Cergową (ponad 700 m. n.p.m.) Naszą Szkołę w zawodach reprezentowało dwóch nauczycieli i troje uczniów. Byli to: mgr Bogdan Rzońca i stały bywalec tego rodzaju imprez mgr inż. Wojciech Krokowski, natomiast uczniowie to: Daniel Bolek, Patryk Marchewka oraz Jagoda Furmanek. Na podium stanęli w swojej grupie wiekowej: Jagoda Furmanek oraz Pan Wojciech Krokowski.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.