XII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
15.03.2012
W dniu 14 marca 2012 r. w Lublinie odbył się XII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. Józefa Czechowicza. Honorowy patronat nad konkursem objął Lubelski Kurator Oświaty, Muzeum Literackie im. J. Czechowicza oraz Stowarzyszenie Pisarzy Polskich.
Naszą Szkołę w tym prestiżowym konkursie reprezentowała członkini Szkolnego Koła Żywego Słowa, uczennica klasy społeczno-medialnej (1am) Patrycja Piotrowska, która zdobyła wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Opiekunem uczennicy jest mgr Anna Tyrpak.