X Szkolny Konkurs Recytatorski
02.03.2014
Dnia 28 lutego 2014 roku w auli Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle odbył się X Szkolny Konkurs Recytatorski. Konkurs ma charakter cykliczny i w tym roku odbył się pod hasłem „Twórczość Czesława Miłosza”.
W zmaganiach konkursowych wzięli udział uczniowie klas licealnych i technikum. Wśród nagrodzonych znalazły się następujące osoby:
I miejsce - Patrycja Piotrowska ( 3am),
II miejsce - Joanna Moskal (3 am)
III miejsce – Katarzyna Furman (2hr)
Jury przyznało także wyróżnienia, które otrzymały: Małgorzata Kwiatkowska (3 m), Małgorzata Kranc (3am) i Agnieszka Matysik (1f).
Nagrodzone osoby będą reprezentować szkołę podczas III Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom - gratulujemy.
Organizatorzy konkursu: mgr Bożena Gogosz i mgr Anna Tyrpak.