+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

X edycja Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego \"Diversity\"

14.05.2010

Zbliża się rozstrzygnięcie X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego \"Diversity\", drugiej edycji, w której Nasz Szkoła bierze udział. Przypomnijmy, rok temu Zespół z Ekonomika w składzie: Julita Michalska, Ewa Wanat, Adrian Wójcikiewicz i Szymon Szot znalazła się w finałowej dziesiątce.

Celem konkursu „Diversity” jest promocja wiedzy informatycznej wśród młodzieży szkół średnich, a w szczególności wśród dziewcząt. Organizatorem konkursu X edycji „Diversity” jest Motorola Polska Electronisc Sp. z o.o. w Krakowie. Zespół musi być mieszany (dziewczęta i chłopcy), złożony z 3 do 4 osób, w tym co najmniej 50% dziewcząt.

W tym roku oczekiwania wcale nie są mniejsze, wręcz przeciwnie - aż 3 zespoły z naszej szkoły podjęło się wykonania strony internetowej na potrzeby konkursu i to w większości z jednej klasy - 2i oraz jedna osoba 2f2.

Tegorocznym temat X edcji konkursu jest  \"Jeden - Zero\".

http://nagranicy.ekonomik.org.pl

  • Julita Michalska 2i
  • Ewa Wanat 2i
  • Adrian Wójcikiewicz 2i
  • Szymon Szot 2i

http://www.ekolog.webd.pl

  • Małgorzata Woźniacka 2i
  • Monika Piękoś 2f2
  • Tomek Pachana 2i
  • Marcin Mastej 2i

http://www.jeden-zero.xaa.pl

  • Paulina Palar 2i
  • Dorota Winiarska 2i
  • Marcin Szkocz 2i
  • Patryk Marcisz 2i

Zobacz relację z ubiegłego roku.

Galeria: Diversity X

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności