Wysokie lokaty naszych uczniów w finale Podkarpackiego Turnieju Szkół Ekonomicznych \"Finanse w pigułce\"
23.02.2024
W dniu 22.02.2024 r. uczniowie naszej szkoły Grzebień Dominika kl. 5pra, Budziak Kamil kl.5pra i Buczyński Gabriel kl.4ra wzięli udział w finale Podkarpackiego Turnieju Szkół Ekonomicznych \"Finanse w pigułce\".
Na 13 drużyn biorących udział w finale nasi uczniowie zajęli 4 miejsce. Tematyka konkursu obejmowała zagadnienia z zakresu gospodarki finansowej przedsiębiorstw, kadr i płac oraz ZUS.
Uczniowie rozwiązywali test oraz zadanie praktyczne, w którym sporządzali dokumentację księgową. Opiekunowie konkursu to pani Teresa Tęcza i Anna Wojnarowicz-Stusowska
Gratulujemy naszym uczniom!