+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Wyraź swoją opinię na Forum Ekonomika

30.05.2011

Dla bardziej uważnych, od kliku dni strona posiada nowe narzędzie do wyrażania swoich opini na różne tematy. Tym razem jest to forum dyskusyjne. Jeśli chcesz podjąć jakiś inny wątek dyskusji, napisz na forum, a my go umieścimy. Wkrótce rozpoczniemy pracę nad wykonaniem własnego forum na stronie, więc za jakiś czas może to trochę lepiej wyglądać.

Aby być z nami na forum musisz się zarejestrować!!!

A teraz znajdź banerek i foruj z nami - serdecznie zapraszamy.

P.S.

Do dyspozycji macie też, Room Chat, Gazetkę Ekonomiś, Komentarze do News\'a, tvEkonomik, Ankiety i Sondy, Statystyki Strony, Szczęśliwe Numerki, Ogłoszenia oraz Facebook\'a!!! Zapraszamy do korzystania z nich.

Chętnych do współpracy (prowadzenia strony, dodawania nowych ciekawych narzędzi, które ulepszą jej działanie, itp.) ze stroną szkoły zachęcamy do sali C3 do pana prof. Jakuba Budziak.

← Wróć do aktualności