Wyniki wyborów do Samorządu Szkolnego 2021/2022
24.09.2021
Wybory do Samorządu Szkolnego 2021/2022 w dniu 23.09.2021r.
Liczba oddanych dłosów: 593
Liczba głosów nieważnych: 3
Razem: 596 głosów
Gabriel Buczyński 2ra - 45 głosów
Kamil Budziak 3ra - 99 głosów
Magdalena Budziak 3ra - 72 głosy
Dominika Grzebień 3ra - 109 głosów
Zuzanna Kras 3ra - 109 głosów
Kamil Kwieciński 2ra - 37 głosów
Kinga Matysik 2ra - 39 głosów
Weronika Szerląg 2i - 83 głosów
Druga tura wyborów do Samorządu Szkolnego 2021/2022
Dominika Grzebień 3ra - 283 głosów
Zuzanna Kras 3ra - 278 głosów
Wyniki wyborów do Samorządu Szkolnego 2021/2022
Przewodniczący: Dominika Grzebień 3ra
Zastępca: Zuzanna Kras 3ra
Sekretarz: Kamil Budziak 3ra
Skarbnik: Weronika Szerląg 2i
Gratulujemy wygranym!!!