Wybory do Samorządu Szkolnego
30.10.2012
W dniu 30 października 2012 r. odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Po przeliczeniu wszystkich głosów okazało się, że nową przewodniczącą została Joanna Moskal – uczennica klasy 2am. Uzyskała 341 głosów (60%).
Zastępcą – Agnieszka Brągiel, 82 głosy (14%),
Sekretarzem – Paulina Sanicka, 75głosów(13%),
Koordynatorem Sekcji – Anna Pykosz, 52 głosy( 9%).
Gratulujemy i życzymy sukcesów w pracach Samorządu Szkolnego!!!