+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Wybory do Samorządu Szkolnego

30.10.2012

W dniu 30 października 2012 r. odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Po przeliczeniu wszystkich głosów okazało się, że nową przewodniczącą została Joanna Moskal uczennica klasy 2am. Uzyskała 341 głosów (60%).

Zastępcą – Agnieszka Brągiel, 82 głosy (14%),

Sekretarzem – Paulina Sanicka, 75głosów(13%),

Koordynatorem Sekcji – Anna Pykosz, 52 głosy( 9%).

Gratulujemy i życzymy sukcesów w pracach Samorządu Szkolnego!!!

Galeria: Wybory Samorząd

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności