Wyniki wyborów do Samorządu Szkolnego
15.11.2022
W dniu 10 listopada 2022 r. odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego.
Po przeliczeniu wszystkich głosów okazało się, że w roku szkolnym 2022/2023 nowy Samorząd Uczniowski ma skład:
Przewodnicząca: Weronika Szerląg – 251 głosów.
Zastępca: Gabriel Buczyński –187 głosów
Sekretarz: Weronika Kuzak –134 głosy
Skarbnik: Anna Mroczka- 114 głosów
Głosowało 694 osoby
Głosów nieważnych było 8
Gratulujemy i życzymy sukcesów w pracach Samorządu
Szkolnego!!!