Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FORGET-ME-NOT
17.02.2023
Dnia 24 listopada 2022 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w edycji jesiennej Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FORGET-ME-NOT pod patronatem czasopisma \"Języki obce w szkole\".
Zadaniem uczestników konkursu było rozwiązanie testu leksykalno-gramatycznego w oparciu o zamieszczone na stronie internetowej organizatora materiały w języku angielskim: opowiadanie, teksty piosenek oraz angielskie przysłowia:
Dyplom z WYRÓŻNIENIEM uzyskali:
Szerląg Izabela 2ra (95%)
Kozik Zuzanna 2g (93%)
Zabawa Natalia 2ra (89%)
Dyplom UZNANIA uzyskali:
Warchoł Dawid 2g (81%)
Śmietana Wiktor 2rg (78%)
Śliwa Grzegorz 2ra (57%)
Woliński Wiktor 2ra (50%)
Wszystkim wyróżnionym uczniom SERDECZNIE GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów. Jednocześnie informujemy, iż rozdanie dyplomów oraz nagród odbędzie się podczas Uroczystego Zakończenia Roku Szkolnego 2021/2022.
Szkolny koordynator konkursu: Patrycja Strzałka-Pykosz.