Wyniki dyktanda
19.10.2018
VI Dyktando Niepodległościowe
\"Po polsku o historii\"
- WYNIKI
Dnia 9 października 2018 r. w Zespole Szkół nr 4 odbyło się VI Dyktando Niepodległościowe \"Po polsku o historii\", w którym wzięło udział 100 uczniów naszej szkoły. Najwyższy wynik w etapie szkolnym uzyskało 17 osób:
- Damian Zdebik- Ig
- Łukasz Maguda- Ig
- Dawid Furmanejk- Ig
- Weronika Tokarz- Ig
- Aleksandra Czyż- II f
- Natalia Dziedzic- IIf
- Dominik Rak- II g
- Gabriela Kamińska- IIg
- Wiktor Machowicz- IIg
- Patryk Piątek- III i
- Julia Depczyńska- Ii
- Wiktoria Rozmus- Ii
- Łucja Telesz- IIi
- Natalia Gomułka- IV f
- Natalia Rokitowska- IV rt
- Anna Sepioł- IVrt
- Aleksandra Wilusz- IVrt
Prace uczniów będą weryfikowane przez Podkarpacką Komisję Konkursową, która do finału może zakwalifikować tylko po 60 osób z danej kategorii wiekowej ze szkół z całego województwa podkarpackiego.
Koordynator szkolny Dyktanda: Anna Tyrpak