Wycieczka zawodowa do Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Ożennej 25-26.04.2024 r.
12.05.2024
W dniach 25-26.04.2024 r. odbyła się wycieczka zawodowa do Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Ożennej dla klas 1t oraz 2t. Pierwszego dnia wycieczki nasi uczniowie zapoznali się z techniką pieczenia chleba i proziaków. Następnie mieli możliwość stworzenia własnych breloczków. Kolejno odbyły się warsztaty w grupach podczas których uczniowie zmagali się z wyzwaniem stworzenia imprezy turystycznej i własnego biznesu. Przed zachodem słońca nasi uczniowie udali się na pieszą wędrówkę na Czumak i zapoznali się z malowniczymi krajobrazami Magurskiego Parku Narodowego. Wieczorem odbyło się ognisko wraz z pieczeniem kiełbasek.
Kolejnego dnia uczniowie wyruszyli na spacer gdzie mogli podziwiać żeremie bobrowe, oraz cmentarz z okresu I wojny światowej. Na zakończenie wycieczki młodzież wpisała się do księgi pamiątkowej.