+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Wycieczka SK Caritas do Desznicy

04.10.2010

Dnia 1 października 2010 r. członkowie Szkolnego Koła Caritas w liczbie 42, brali udział w wycieczce integracyjnej do Desznicy.

W programie było:

  • spotkanie z księdzem proboszczem z desznickiej parafii, który przedstawił historię Kościoła w Desznicy,
  • spotkanie formacyjne, przygotowane przez przewodniczącą SKC Agnieszkę Wojnarowicz związane z Janem Pawłem II na temat \"Odwaga Świętości\",
  • gry i zabawy integracyjne, które przysporzyły uczestnikom wiele śmiechu i radości.

Spotkanie dało możliwość bliższego poznania nowych członków SKC oraz wzajemnej integracji.

Opikunami SKC są: s. Joanna Krupa i mgr Agata Bartosz-Samborska

Galeria: Wycieczka SK Caritas do Desznicy

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności