Wycieczka przedmiotowa do ERKO
10.04.2012
W dniu 30 marca 2012 r. uczniowie klasy 3f1 wraz z opiekunami: mgr Anną Skórską i mgr Teresą Tęczą w ramach wycieczki przedmiotowej odwiedzili Firmę ERKO w Czeluśnicy. Przedsiębiorstwo to zajmuje się m.in. produkcją elementów dla lotnictwa. Jest również polskim producentem końcówek i złączek kablowych oraz narzędzi do prac elektrycznych.
Uczniowie obserwowali w ERKO proces technologiczny obróbki blach metalowych – zaawansowaną technologię produkcji oraz wszechstronny i nowoczesny park maszynowy.
Wycieczka przebiegła zgodnie z planem i w bardzo pogodnej i życzliwej atmosferze, zarówno ze strony „gospodarzy” jak i uczestników wycieczki.