Wycieczka nauczycielska na Wyżynę Lubelską
08.01.2010
W dniach 17-18 października odbyła się wycieczka nauczycielska do Zamościa, Lublina, Majdanku i Kazimierza Dolnego.
Zapraszamy do galerii!
08.01.2010
Używamy niezbędnych cookies do działania serwisu. Za Twoją zgodą użyjemy też cookies analitycznych i marketingowych. Polityka prywatności • Polityka cookies
Możesz zmienić ustawienia w dowolnym momencie.