+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Wycieczka nauczycieli do Wilna

13.10.2010

Nasi nauczyciele wyjechali na wycieczkę do Wilna. Trwała ona cztery dni. Rozpoczęli ją od rejsu statkiem po Jeziorze Augustowskim płynąc w kierunku Doliny Rospudy. Następnie udali się do Wilna, gdzie zwiedzili zabytki tego miasta i miejsca związane z życiem i twórczością Adama Mickiewicza i Juliusza Słowackiego. W trzecim dniu pojechali do Kowna i Troków. Ostatni dzień wycieczki nauczyciele spędzili w Kruszynianach podziwiając piękno szlaku tatarskiego.

Galeria: Wycieczka do Wilna

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności