Wycieczka klasy IG
08.10.2018
Dnia 28 września klasa Ig uczestniczyła w wycieczce integracyjnej do Sandomierza. Uczniowie wraz z opiekunami poznawali uroki dawnego miasta królewskiego, zwiedzając Bramę Opatowską, Bazylikę katedralną, Dom Jana Długosza oraz zabytkowy Ratusz. Młodzież przeszła również podziemną trasą turystyczną i spacerowała po malowniczych uliczkach Starego Miasta. Miłym zakończeniem pobytu w Sandomierzu był rejs statkiem po Wiśle.