+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Wycieczka klasy IG

08.10.2018

Dnia 28 września klasa Ig uczestniczyła w wycieczce integracyjnej do Sandomierza. Uczniowie wraz z opiekunami poznawali uroki dawnego miasta królewskiego, zwiedzając Bramę Opatowską, Bazylikę katedralną, Dom Jana Długosza oraz zabytkowy Ratusz. Młodzież przeszła również podziemną trasą turystyczną i spacerowała po malowniczych uliczkach Starego Miasta. Miłym zakończeniem pobytu w Sandomierzu był rejs statkiem po Wiśle.

Galeria: Wycieczka 1G

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności