Wycieczka klasy 2f1 do Rzeszowa
12.11.2010
W dniu 10 listopada 2010 r. klasa 2f1 udała się na wycieczkę do Rzeszowa.
W planie wyjazdu znalazła się:
- Wizyta w oddziale Narodowego Banku Polskiego, gdzie młodzież mogła dowiedzieć się wielu ciekawostek związanych z polityką monetarną - w prezencie klasa otrzymała cegiełkę \"zmielonych w drobny mak\" stózłotówek o łącznej wartości 100 000 zł.
- Spacer podziemiami pod rzeszowskim rynkiem, gzie zgromadzone są eksponaty przedmiotów codziennego użytku z poprzednich epok.
- Seans w kinie multimedialnym.
Wszyscy zadowoleni i pełni wrażeń wrócili wieczorem do domów.