+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Wycieczka klasy 2f1 do Rzeszowa

12.11.2010

W dniu 10 listopada 2010 r. klasa 2f1 udała się na wycieczkę do Rzeszowa.

W planie wyjazdu znalazła się:

  • Wizyta w oddziale Narodowego Banku Polskiego, gdzie młodzież mogła dowiedzieć się wielu ciekawostek związanych z polityką monetarną - w prezencie klasa otrzymała cegiełkę \"zmielonych w drobny mak\" stózłotówek o łącznej wartości 100 000 zł.
  • Spacer podziemiami pod rzeszowskim rynkiem, gzie zgromadzone są eksponaty przedmiotów codziennego użytku z poprzednich epok.
  • Seans w kinie multimedialnym.

Wszyscy zadowoleni i pełni wrażeń wrócili wieczorem do domów.

Galeria: Wycieczka 2f1

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności