+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Wycieczka klasy 1f1 do Krakowa

15.01.2010

Uczniowie Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle z klasy 1f1 byli na wycieczce edukacyjnej w Krakowie. Odbyła się ona dnia 9 grudnia 2009 roku. Opiekę sprawowali: mgr Anna Skórska, mgr Monika Jurkowska-Nocek oraz mgr Daniel Żuchowicz. Młodzież zwiedzała Sukiennice, Kościół Mariacki, Kościół franciszkański, w którym niegdyś Karol Wojtyła składał śluby kapłańskie.

Jednak głównym celem wycieczki było przedstawienie w teatrze krakowskim Bagatela pt. \"Szalone nożyczki\" Spektakl bardzo podobał się uczniom, ponieważ aktorzy odegrali swoje role rewelacyjnie i mieli doskonały kontakt z publicznością. Czas spędzony na wycieczce bardzo szybko minął, ale wszyscy wracali zadowoleni.

Na pewno ta przygoda zostanie im na długo w pamięci

← Wróć do aktualności