Wycieczka do Oddziału Narodowego Banku Polskiego w Rzeszowie w ramach projektu „Złote Szkoły NBP”
23.02.2023
W dniach 15 i 20 lutego 2023 r. uczniowie jasielskiego Ekonomika w ramach projektu edukacyjnego „Złote Szkoły NBP” odwiedzili Oddział Narodowego Banku Polskiego w Rzeszowie. Podczas spotkania z pracownikami, młodzież poznała zasady funkcjonowania Banku Centralnego oraz zabezpieczenia polskich banknotów. Uczniowie mieli także możliwość wymienienia bilonu na banknoty w automacie który NBP udostępnił dla swoich klientów