+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Wycieczka do Krakowa

09.05.2012

 

Młodzież klas 2m, 2o, 1m, 1am, 1i, członkowie Szkolnego Koła Żywego Słowa, uczestniczyli 25 kwietnia 2012 r. w wycieczce do Krakowa.

Wyjazd ten został zorganizowany w nagrodę za przygotowanie uroczystej akademii w JDK-u dnia 11.12.2011 r. oraz udział w konkursach literackich i recytatorskich.

Uczniowie zwiedzili Wawel, groby królewskie, kaplice Zygmuntowską i żydowską dzielnicę Kazimierz. Potem zasłużenie odpoczywali na Krakowskim Rynku.

Wieczorem wszyscy udali się do Teatru im. J. Słowackiego na przedstawienie Peer Gynt.

Wycieczkę zorganizowały opiekunki Szkolnego Koła Żywego Słowa: mgr Anna Tyrpak i mgr Bożena Gogosz.

Galeria: Wycieczka do Krakowa

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności