Wycieczka do Krakowa
09.05.2012
Młodzież klas 2m, 2o, 1m, 1am, 1i, członkowie Szkolnego Koła Żywego Słowa, uczestniczyli 25 kwietnia 2012 r. w wycieczce do Krakowa.
Wyjazd ten został zorganizowany w nagrodę za przygotowanie uroczystej akademii w JDK-u dnia 11.12.2011 r. oraz udział w konkursach literackich i recytatorskich.
Uczniowie zwiedzili Wawel, groby królewskie, kaplice Zygmuntowską i żydowską dzielnicę Kazimierz. Potem zasłużenie odpoczywali na Krakowskim Rynku.
Wieczorem wszyscy udali się do Teatru im. J. Słowackiego na przedstawienie Peer Gynt.
Wycieczkę zorganizowały opiekunki Szkolnego Koła Żywego Słowa: mgr Anna Tyrpak i mgr Bożena Gogosz.