Wycieczka 3o do Szczawnicy
09.10.2012
Korzystając z pięknej wrześniowej pogody, klasa III o wraz z opiekunami wyjechała na szkolną wycieczkę. Celem podróży była tym razem Szczawnica, niezwykle malownicze uzdrowisko. Sprzyjająca aura pozwoliła na wyjazd kolejką krzesełkową na Palenicę, gdzie młodzież z wielką frajdą zjeżdżała na torze saneczkowym. Po tych szaleństwach odpoczywała i podziwiała przepiękną panoramę Tatr oraz Pienin. W drodze powrotnej tegoroczni maturzyści postanowili także pospacerować malowniczymi uliczkami Krościenka i posłuchać kojącego szmeru Dunajca.