+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Wycieczka 3o do Szczawnicy

09.10.2012

Korzystając z pięknej wrześniowej pogody,  klasa III o wraz z opiekunami wyjechała na szkolną wycieczkę. Celem podróży była tym razem Szczawnica, niezwykle malownicze uzdrowisko. Sprzyjająca aura pozwoliła na wyjazd kolejką krzesełkową na Palenicę, gdzie młodzież z wielką frajdą zjeżdżała na torze saneczkowym. Po tych szaleństwach odpoczywała i podziwiała przepiękną panoramę Tatr oraz Pienin.  W drodze powrotnej tegoroczni maturzyści postanowili także pospacerować malowniczymi uliczkami Krościenka i posłuchać kojącego szmeru Dunajca.

Galeria: Wycieczka do Szczawnicy

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności