+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Wróżnienia w Konkursie \"Reporter\"

10.06.2011

Uczniowie Ekonomika należący do Szkolnego Koła Żywego Słowa uczestniczyli w Ogólnopolskim Konkursie Edukacyjnym \"Reporter\" pod patronatem Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, Związku Polskich Artystów Fotografików oraz Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Jury pod przewodnictwem prof. Piotra Smolnickiego wysoko oceniło poziom nadesłanych z naszej Szkoły prac i wyróżniło szczególnie prace 3 uczennic z klasy 1m:

I miejsce - Kinga Jarecka,

II miejsce - Weronika Filip,

III miejsce - Mariola Kranc.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczennicom, życząc jednocześnie dalszych sukcesów.

Opiekunem Szkolnego Koła Żywego Słowa jest mgr Bożena Gogosz.

Galeria: Konkurs Edukacyjny \"Reporter\"

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności