Wróżnienia w Konkursie \"Reporter\"
10.06.2011
Uczniowie Ekonomika należący do Szkolnego Koła Żywego Słowa uczestniczyli w Ogólnopolskim Konkursie Edukacyjnym \"Reporter\" pod patronatem Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, Związku Polskich Artystów Fotografików oraz Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.
Jury pod przewodnictwem prof. Piotra Smolnickiego wysoko oceniło poziom nadesłanych z naszej Szkoły prac i wyróżniło szczególnie prace 3 uczennic z klasy 1m:
I miejsce - Kinga Jarecka,
II miejsce - Weronika Filip,
III miejsce - Mariola Kranc.
Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczennicom, życząc jednocześnie dalszych sukcesów.
Opiekunem Szkolnego Koła Żywego Słowa jest mgr Bożena Gogosz.