+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Wizyta w Banku

01.10.2019

W dniu 25.09.2019 r. klasa I PRA wraz z opiekunami Panią Teresą Tęcza i Joanną Radoń odwiedziła Oddział Okręgowy Narodowego Banku Polskiego w Rzeszowie. Byliśmy uczestnikami Dni Otwartych NBP pod hasłem \"Wspólnie świętujemy 100 lat złotego\". W atrakcyjnym programie uczniowie mogli obejrzeć złotą sztabę o wadze 12,5 kg, wystawę \"Wielcy polscy ekonomiści\" oraz wystawę numizmatyczną \"Uczelnie na monetach świata\". W tym dniu mogliśmy wymienić monety 2 zł i 5 zł na okolicznościowe oraz zakupić wartości kolekcjonerskie. 
Była to ciekawa lekcja  bankowości dla klasy pierwszej, która wybrała kierunek  technik rachunkowości. 
Teresa Tęcza 
 
 
 
 
 

Galeria: TeresaT

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności