Wizyta w Banku
01.10.2019
W dniu 25.09.2019 r. klasa I PRA wraz z opiekunami Panią Teresą Tęcza i Joanną Radoń odwiedziła Oddział Okręgowy Narodowego Banku Polskiego w Rzeszowie. Byliśmy uczestnikami Dni Otwartych NBP pod hasłem \"Wspólnie świętujemy 100 lat złotego\". W atrakcyjnym programie uczniowie mogli obejrzeć złotą sztabę o wadze 12,5 kg, wystawę \"Wielcy polscy ekonomiści\" oraz wystawę numizmatyczną \"Uczelnie na monetach świata\". W tym dniu mogliśmy wymienić monety 2 zł i 5 zł na okolicznościowe oraz zakupić wartości kolekcjonerskie.
Była to ciekawa lekcja bankowości dla klasy pierwszej, która wybrała kierunek technik rachunkowości.
Teresa Tęcza