Witamy po przerwie świątecznej
06.04.2010
Serdecznie zapraszamy Wszystkich o przybycie do Szkoły po przerwie światecznej - Samorząd Szkolny Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle.
06.04.2010
Serdecznie zapraszamy Wszystkich o przybycie do Szkoły po przerwie światecznej - Samorząd Szkolny Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle.
Używamy niezbędnych cookies do działania serwisu. Za Twoją zgodą użyjemy też cookies analitycznych i marketingowych. Polityka prywatności • Polityka cookies
Możesz zmienić ustawienia w dowolnym momencie.