+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Wigilia 2010

22.12.2010

 

Święta Bożego Narodzenia już tuż, tuż...

W dniu 22 grudnia 2010 r. młodzież naszej Szkoły uczestniczyła w obrzędach bożonarodzeniowych.

Przedstawiciele Samorządu Szkolnego złożyli najlepsze życzenia dla dyrekcji, Grona Pedagogicznego i pracowników Szkoły.

Młodzież przygotowała  w klasach wigilie, spotkania z wychowawcą i nauczycielami. Łamano się opłatkami, składano sobie wiele serdecznych życzeń oraz spożywano potrawy wigilijne – tradycyjne, staropolskie (barszcz z uszkami, pierogi), a czasami bardzo oryginalne.

Galeria: Wigilia 2010

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności