Wieczór poetycki
15.01.2010
12 listopada 2009 w Wyższej Szkole Podkarpackiej słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku uczestniczyli w wieczorze poetyckim \"Wonią kwiatów pachnących\". Członkinie Koła Żywego Słowa, uczennice klasy 2e2
- Katarzyna Barzyk
- Gabriela Wilk
- Marta Król
- Justyna Jachym
recytowały wiersze o kwiatach napiane przez znanych polskich poetów.