Warsztaty naukowe WSIiZ
14.02.2014
Dnia 13 lutego w naszej szkole odbyły się warsztaty prowadzone przez pracowników Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z Rzeszowa. Wzięły w nich udział klasy społeczno- medialne – klasa IIIm, IIIam, IIm- objęte honorowym patronatem uczelni. Warsztaty były prowadzone równolegle z różnych zakresów tematycznych:
-dr Anna Martens „Język mediów- manipulacja czy perswazja”- Klasa IIIm
-dr Iwona Leonowicz- Bukała„Wywiad dziennikarski- sztuka i rzemiosło”- Klasa IIm i IIIam
Są to pierwsze zajęcia tego typu, kolejne przewidziane są w najbliższym miesiącach. Jednocześnie w ramach umowy z uczelnią uczniowie klas medialnych zostali zaproszeni na wykłady, które odbędą się w Katedrze Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej w Rzeszowie.
Koordynatorzy projektu z ramienia szkoły: A. Tyrpak i B. Gogosz