+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Walentynkowa akcja PCK

25.02.2020

Tegoroczne świętowanie Walentynek w Ekonomiku to przede wszystkim koncert piosenek o tematyce miłosnej, który odbył się właśnie 14 lutego w auli naszej szkoły. Podczas koncertu można było usłyszeć piosenki i utwory instrumentalne w wykonaniu naszych uczniów. W utworach wokalnych zaprezentowały się: Aleksandra Cieślik 4f, Wiktoria Rozmus 2i, Julia Depczyńska 2i, Kamila Krajewska 2i, Aneta Kardaś 2f oraz nasza absolwentka – Magdalena Niezgoda. Utwory śpiewane były po polsku, angielsku, a nawet serbsku. Można było również usłyszeć nastrojową wiązankę walców oraz tango wykonywane na akordeonach przez duet Macieja Ochwata 2i i Pawła Putlaka 4rt . Ze sceny popłynęły także dźwięki pianina w utworze wykonywanym przez Daniela Kosia 3i. Koncert wspaniale poprowadziła uczennica klasy 4f  Aleksandra Cieślik, a Karol Sienkowski 2h zadbał o oprawę akustyczną.

Podczas koncertu na ekranie można było zobaczyć prezentację o sławnych afektach miłosnych na przestrzeni wieków, przygotowaną przez Jakuba Wiatra 2f oraz mnóstwo walentynkowych  życzeń nadesłanych przez naszych uczniów a zredagowanych przez uczennice klasy 2f - Natalię Filipak, Mariolę Niegos i Ewelinę Mroczkę. 

Podczas koncertu wolontariuszki Szkolnego Koła PCK Kinga Źrebiec 2f, Sylwia Żyguła 2f i Mariola Niegos 2f przeprowadziły zbiórkę do puszek.

Koncert został opatrzony specjalnie przygotowanym logo, które można było otrzymać w formie naklejki. Logo opracował graficznie Michał Żuchowicz 1Pg.

Opiekun Szkolnego Koła PCK: Iwona Wiśniewska.

Galeria: Walentynkowa akcja PCK

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności