VIII Szkolny Konkurs Recytatorski
16.03.2012
Dnia 16 marca 2012 r. w auli szkolnej odbył się VIII Szkolny Konkurs Recytatorski „Twórczość poetów przeklętych”. W konkursie udział wzięło 17 członków Szkolnego Koła Żywego Słowa. Jury nagrodziło 5 osób, które 21.03.2012r. będą reprezentowały Szkołę w I Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim.
I miejsce – Aleksandra Szot (1i),
II miejsce – Paulina Sanicka (1m),
III miejsce – Wioletta Krygowska (2m).
Wyróżnienie otrzymały:
Małgorzata Kwiatkowska (1m),
Joanna Moskal (1am).
Serdecznie wszystkim gratulujemy.
Organizatorzy konkursu: mgr Bożena Gogosz i mgr Anna Tyrpak.