VII edycja Olimpiady Statystycznej
27.11.2022
9 listopada w naszym Ekonomiku odbyła się VII edycja Olimpiady Statystycznej. Wzięło w niej udział 38 uczniów. Trzech uczestników awansowało do okręgowego etapu olimpiady.
Gratulujemy Gabrielowi Buczyńskiemu, Dominice Grzebień oraz Kamilowi Budziakowi.
W środę 7 grudnia 2022 odbędzie się okręgowy etap Olimpiady Statystycznej. Z niecierpliwością czekamy na wyniki okręgowe. Mamy nadzieję, że awansujecie do finału!!! :)