UWAGA MATURZYŚCI
09.06.2020
Absolwenci zdający maturę na Sali gimnastycznej wchodzą na salę egzaminacyjną od strony Placu Żwirki i Wigury, przestrzegając zasad określonych w Wytycznych.
Absolwenci zdający maturę na Auli wchodzą na salę egzaminacyjną od strony podwórka szkolnego, przestrzegając zasad określonych w Wytycznych.
Absolwenci zdający maturę w salach A 21, A 26 wchodzą na salę egzaminacyjną wejściem głównym, między godz. 8:40 a 8:50, przestrzegając zasad określonych w Wytycznych.
Absolwenci zdający maturę w salach C 22, C 12 wchodzą na salę egzaminacyjną wejściem od ul. Sokoła, przestrzegając zasad określonych w Wytycznych.
Absolwenci zdający maturę w salach A 22, A 23 wchodzą na salę egzaminacyjną wejściem głównym, między godz. 8:30 a 8:40, przestrzegając zasad określonych w Wytycznych.