Urząd Celno-Skarbowy
14.02.2020
Spotkanie z przedstawicielem Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego
12 lutego 2020 r. w auli odbyło się spotkanie uczniów naszej szkoły z przedstawicielem Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego. Instytucja taprowadzi akcję edukacyjno-informacyjną na temat gier hazardowych, skierowaną do uczniów szkół i studentów, pod patronatem honorowym Kuratora Oświaty w Rzeszowie. Celem akcji jest w szczególności rozpowszechnianie informacji o zagrożeniach związanych z uzależnieniem od hazardu i jego negatywnym wpływie na człowieka, a także o sankcjach prawnych grożących za uczestnictwo w nielegalnych grach hazardowych.