+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Uroczyste rozdanie nagród w Mikołajkowym Turnieju w Siatkówce

12.01.2025

W dniu 10.01.2025 roku na sali gimnastycznej odbyło się uroczyste rozdanie nagród w  Mikołajkowym Turnieju w Siatkówce. Nagrody  drużynom które zajęły miejsce pierwsze, drugie oraz trzecie wręczył pan dyrektor Robert Niemiec. Gratulujemy zwycięskim drużynom i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych rozgrywkach sportowych.
Organizatorzy: Renata Ridinger i Daniel Żuchowicz
 
3 miejsce  klasa 3i 
2 miejsce klasa 2i 
1 miejsce klasa 4g 

Galeria: Uroczyste rozdanie nagród w Mikołajkowym Turnieju w Siatkówce

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności